Road Machine Smart

25,000.00 ден

  • Компатибилност со: Kinetic Fit, Zwift, TrainerRoad, Rouvy, Kinomap Trainerand FulGaz on Bluetooth
  • Kомпатибилно со : 22″ до 29″ тркала

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.