Logo (black)

500.00 ден

Features:

  • Small diameter
  • Length – 130mm
  • Weight – 117.9g (pair)

На залиха

Logo (black)

500.00 ден

Шифра: 230125 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.