SIP

1,350.00 ден

  • Super tacky, yet durable, grip provides superior control.
  • Strategically placed, half-waffle pattern provides better grip and comfort.
  • Moto-inspired design features a waffle relief for maximum thumb wrap/control.
  • Small/Medium diameter: 30mm
  • Large/X-Large diameter: 32mm
Clear
SIP
Шифра: N/A Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.