Contour XC

1,350.00 ден

  • Medically designed to conform to hand anatomy. This relieves pressure-related symptoms, such as pain and numbness, which often lead to fatigue.
  • Rigorously designed for control in an all conditions and over any surface.
  • Super tacky, yet durable, grip provides superior control.

На залиха

Contour XC

1,350.00 ден

Шифра: 020761 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.