EAR GEAR HEAD BAND

1,200.00 ден

Keep your ears warm with this soft, comfortable head band. Built to excel in seriously cold alpine settings, it features a soft recycled fleece and our iconic logo for a touch of style. Minimal bulk means a snug, sleek fit.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.