NECK GAITER

1,600.00 ден 950.00 ден

A staple for the high-energy adventurer, this soft neck gaiter is built to handle cold alpine conditions. The comfortable fleece fabric reduces chill and maximises warmth, while the adjustable drawstring ensures a snug fit at all times. Featuring soft recycled fleece and our iconic logo.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.