MEN’S MONTANA GORE-TEX® ETIP™ SKI GLOVES

5,300.00 ден 3,700.00 ден

Made for those who need all-around alpine protection, these gloves are lightly insulated and feature a waterproof GORE-TEX® insert for guaranteed dryness in the thickest powder. They can also be used with your touchscreen devices, so you can stay connected on the hill.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.