MEN’S POWDERCLOUD GORE-TEX® ETIP™ SKI GLOVES

7,400.00 ден 5,200.00 ден

These fully featured, technical ski gloves are loaded with lightweight synthetic insulation for warmth, plus a breathable GORE-TEX® insert for guaranteed waterproof protection. They can even be used with your touchscreen devices, so you can stay connected on the hill.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.