OAKLEY WARM WEATHER MTB GLOVES

2,200.00 ден 1,500.00 ден

Breathable, triple chill effect Brrr°cooling fabric on the back of the hand and exclusive Hydrolix fabrication combine to make the lightweight Warm Weather Gloves a top pick for demanding MTB conditions.

Clear
OAKLEY WARM WEATHER MTB GLOVES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.