ARENBERG GEL 2 GLOVE

2,500.00 ден 2,000.00 ден

SOFTEN YOUR RIDE
Made for the rigors of the Forest of Arenberg, the toughest stretch of cobbles in Paris-Roubaix, this glove features Castelli Damping System padding to protect your hands and increase control and comfort. The micro-mesh back keeps it cool and comfortable.

Clear
ARENBERG GEL 2 GLOVE
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.