ENTRATA V GLOVE

2,000.00 ден 1,600.00 ден

The Entrata Glove is your entry to great fit, comfort and grip in a performance cycling glove. It features moderate padding to reduce bulk in the palm.

Clear
ENTRATA V GLOVE
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.