OAKLEY ALL CONDITIONS MTB GLOVES

2,400.00 ден 1,700.00 ден

Made with breathable, triple-cooling Brrr° fabric on the back of the hand, knuckle protection with exclusive, moisture-managing Hydrolix technology, the All Condition Gloves are ideal for all terrain riding.

Clear
OAKLEY ALL CONDITIONS MTB GLOVES
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.