ARIA SHELL JACKET

  • Ultralight windproof woven microfiber front
  • Striped mesh fabric at sides and sleeve back is stretchy to avoid fabric flapping in the wind
  • Folds up extremely small
  • Rear pocket
  • YKK® Vislon® zipper
  • Reflective piping
  • 10°-18°C / 50°-65°F
  • Weight:99 g
Clear
ARIA SHELL JACKET
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.