SL-M315 8-Speed Rapidfire Shift Lever-заден

1,000.00 ден

SHIMANO – RAPIDFIRE PLUS – Right Shift Lever – Clamp Band – 8-speed

For reliable mountain bike shifting, SHIMANO’s SL-M315 RAPIDFIRE shift lever is suited to quick shifting, giving riders the ability to downshift three gears in one stroke.

Нема на залиха

Шифра: 040021 Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.