BOOTBAG

1,800.00 ден 1,300.00 ден

The Bootbag has a modern shape and design. The main compartment offers easy access and ample space for one pair of your favourite ski boots. The comfy handle/shoulder strap provide carrying comfort. And it opens flat so your feet stay clean and dry while putting on your boots.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.