Tourney TY-300 Rear Derailleur

900.00 ден

SHIMANO TOURNEY TY – Rear Derailleur – Long Cage – 6/7-speed

Compatible with 6 and 7-speed SIS Index Shifting drivetrains, the SHIMANO TOURNEY TY300 derailleur is offered in a wide range of fitments and cage options.

На залиха

Tourney TY-300 Rear Derailleur

900.00 ден

Шифра: 040019 Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.