10’8″ RIDE MSL

64,000.00 ден

LENGTH: 10’8″
WIDTH: 34″ / 863mm
THICKNESS4.7″ / 120mm
VOLUME: 270 litres
RIDER WEIGHT: up to 120kg / 265 lb
BOARD WEIGHT: 10.5 kg / 23.1 lb
BAG HEIGHT96 cm / 37.7″
BAG WIDTH39 cm / 15.35 “
BAG DEPTH: 36 cm / 14.17″
FINS: Moulded iFin system
BAG VOLUME: 150 litres
10’8″ RIDE MSL

64,000.00 ден

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.