Rescue Box

300.00 ден

ADDED FEATURE Compartment for 2 chain lnks & pins
(Chain links & pins not included)
CONTENTS 6 patches & 1 abrasive sheet
SIZE 6 x 3.6 x 1.2 cm / 2.4” x 1.4” x 0.5”
STORAGE BOX Aluminum / Engineering grade plastic
WEIGHT 18 g / 0.63 oz

Нема на залиха

Шифра: 050158 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.