Pro End Caps

900.00 ден

End cap packs provide a little extra style to your housing end caps and cable tips. Each pack includes enough end caps for one bicycle.

  • 10x 4mm Sealed Alloy End Caps
  • 6x 5mm Open Alloy End Caps
  • 4x Cable Tips
Pro End Caps

900.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.