Road Pro Brake Cable

450.00 ден

  • ​Polished, die-extruded stainless steel
  • Low friction for excellent braking performance
  • Compatible with all performance housing, lubricant, and end cap combinations
  • Cables are tinted gold for easy identification
  • Teflon coated
  • 1700mm

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.