MasterLock 8392

1,400.00 ден

  • Hardened steel chain resists cutting, sawing and prying
  • Nylon cover prevents from scratching
  • 4 dials set-your-own combination security for keyless convenience
  • Cable/Chain Length90cm
  • Outside Diameter of Cable/Chain8mm

На залиха

MasterLock 8392

1,400.00 ден

Шифра: 240115 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.