PURO 3 JERSEY FZ

6,200.00 ден 5,000.00 ден

  • Warmer fabric on body and sleeves
  • Reflective panels on front and back
  • Gripper elastic at waist
  • 3 rear pockets
  • Easy-sliding YKK® Vislon® zipper
  • 14°-20°C / 57°-68°F
  • Weight:288g
Clear
PURO 3 JERSEY FZ
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.