Prologo V

5,200.00 ден 4,200.00 ден

  • Stratus+ 2-layer fabric actively moves moisture away from your skin
  • Shadow chest logo for crisp, clean construction
  • Mesh side panels and shoulder for cooling and improved fit
  • Full-length YKK® zipper
  • 3 rear pockets plus zippered key pocket with reflective tape
  • Weight: 172g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.