SL-M315 3-speed Shift Lever-преден

900.00 ден

  • Light shifting operation, wider compatibility, and suitable for internal cable routing
  • Slim main lever body
  • RAPIDFIRE PLUS
  • Streamlined cockpit experience
  • Gear display positioned below the handlebar
  • Numbered gear display indicates gear position at a glance
  • OPTICAL GEAR DISPLAY

Нема на залиха

Шифра: 040022 Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.