S-Track

4,300.00 ден

Осовина: Chromoly steel + THREADING
9/16 X 20 mm
Лагери: 2 ball bearings, 1 needle bearing cartridge
Тело: Composite
Клит: DCS Easy (Dynamic Cleat System)
Тежина: 320g за пар

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.