P.Series Plastic Platform Pedals

1,000.00 ден

  • Ultra-light and impact resistant nylon fiber reinforced plastic platform.
  • Combination of molded pins and file pattern top deliver a perfect balance of grip and mobility.
  • The platform’s concave shape, front-to-back and side-to-side, delivers a positive connection.
  • Strong 9/16″ heat-treated Cr-Mo spindles.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.