MEN’S CANYONLANDS

6,200.00 ден 4,300.00 ден

Stay warm and free on the rocks: this jacket is built with mobility in mind. Stretchy fabric provides a snug and supportive fit as you bound around, while a zip Napoleon chest pocket keeps keys, coins and snacks safe from the ground. If the wind picks up as you hike higher, pull over the hood for some extra warmth and protection.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.