MEN’S DESCENDIT JACKET

16,000.00 ден 9,600.00 ден

Designed to keep you warm, dry and carefree on big slopes, this timeless ski jacket – made from over 50% recycled material – features waterproof fabric for dryness and synthetic insulation for lightweight warmth.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.