MEN’S SICKLINE JACKET

19,800.00 ден 11,900.00 ден

Inspired by mountain professionals, this durable ski jacket features waterproof DryVent™ fabric that is designed to stretch – perfect for high-intensity runs. Body-mapped PrimaLoft® Black synthetic insulation delivers dialled warmth in critical areas.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.