Defender RX

650.00 ден

ADDED FEATURE Highly polished underside
ADJUSTABLE Rear angle adjustable
ATTACHMENT (FRONT) QR fork attachment fits ø18 – ø26 mm steerer tube (FX)
ATTACHMENT (REAR) QR seatpost attachment (RX)
MATERIAL Injected molded high impact resistant plastic
SIZE 55.9 x 15.2 x 10.2 cm / 22” x 6” x 4” (RX)
WEIGHT 200 g / 7.04 oz (RX)

 

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.