TEMPESTA 2 GLOVE

5,300.00 ден

THE RIGHT MIX
This is our best all-round cold-weather glove. It’s completely waterproof and insulated, yet we’ve kept the bulk down to a minimum so you don’t feel like you’re wearing ski gloves.

The stretch wrist opening makes it easy to get on and off, and the reflective details are useful in the low light conditions of winter riding.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.