DIFESA 2 CAP

2,500.00 ден

FOR EXTREME CONDITIONS
With full windproof coverage on the top of the head and the full-coverage ear flaps, this is the cap you’ll reach for to make the most extreme conditions feel much more bearable.

We’ve given it a traditional cycling bill to make it great for rainy or dry conditions.

На залиха

DIFESA 2 CAP

2,500.00 ден

Шифра: 190687 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.