AVANTI 12 SOCK

1,000.00 ден 800.00 ден

  • Meryl® Skinlife with antimicrobial silver ions to reduce odor
  • Piqué-knit compression cuff
  • Midfoot support band
Clear
AVANTI 12 SOCK
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.