MAISON JERSEY

5,000.00 ден 4,000.00 ден

Reinterpreted traditional fabric textures are the inspiration for the Maison graphic used on our Competizione jersey model. It’s the ideal all-around jersey for all your riding, offering comfort in training and speed in fast group rides. The fit is not overly tight, and the fabrics are stretchy enough to accommodate all body shapes.

Clear
MAISON JERSEY
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.