FONDO JERSEY FZ

5,900.00 ден 4,700.00 ден

  • Made from 100% polyester fleece for extra warmth and wicking
  • Zen collar protects neck from zipper
  • Easy-sliding YKK® Vislon® zipper
  • 3 rear pockets with reflective tabs
  • 13°-20°C / 55°-68°F
  • Weight:278g
Clear
FONDO JERSEY FZ
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.