OAKLEY ICON BIB 2.0

7,400.00 ден 5,200.00 ден

This Icon Bib 2.0 with breathable mesh fabric and an interior chamois for enhanced seat comfort, helps you perform at your best for improved cycling. Elasticity ensures a comfortable Performance fit, while thoughtful reflective details provide enhanced visibility in low-light conditions.

Clear
OAKLEY ICON BIB 2.0
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.