Keo Classic 3

3,800.00 ден

  • Осовина: Chromoly steel + THREADING
    9/16 X 20 mm
  • Лагери: 1 ball bearings, 1 needle bearing
    cartridge
  • Тело: Composite
  • Клит: Kéo Cleats Grey
  • Тежина: 348 g за пар

Нема на залиха

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.