Keo Blade Carbon Ti

16,900.00 ден

  • Осовина: Titanium THREADING
    9/16 X 20 mm
  • Лагери: 2 ball bearings, 1 needle bearing
    cartridge
  • Тело: Carbon
  • Клит: Kéo Cleats Grey
  • Тежина: 248g за пар

Нема на залиха

Шифра: 220108-12 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.