10’6″ RIDE MSL SUP

61,000.00 ден

LENGTH: 10’6″
WIDTH: 32″/812mm
THICKNESS: 4.7″/120mm
VOLUME: 240 litres
RIDER WEIGHT: Up to 100kgs/220lbs
BOARD WEIGHT: 9.9 kg / 21.78 lb
BAG HEIGHT: 96 cm / 37.7″
BAG WIDTH: 39 cm / 15.35″
BAG DEPTH: 36 cm / 14.17″
FINS: Moulded iFin system
BAG VOLUME: 150 litres
10’6″ RIDE MSL SUP

61,000.00 ден

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.