Royal Fame S3

29,000.00 ден 17,400.00 ден

The Royal Fame S3 is a steel carrier bike with Shimano
3 speed hub. The series consists of ladies and gent
models in several colors and sizes.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.