Holbrook™

12,000.00 ден

  • Frame color: Matte Black
  • Lens color: Prizm Sapphire Polarized Lens
  • Fit: Standard
  • Product code: OO9102-F055

На залиха

Holbrook™

12,000.00 ден

Шифра: 0009102-F055 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.