Holbrook™ Metal

14,600.00 ден

  • Frame color: Matte Gunmetal
  • Lens color: Prizm Sapphire Polarized Lens
  • Fit: Standard
  • Product code: OO4123-0755

Нема на залиха

Шифра: 0004123-0755 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.