Frogskins™

7,700.00 ден

Pop culture was in its heyday. Ronald Reagan ruled the White House, the Terminator ruled the box office, and Run-DMC ruled the music scene. And it was the time Oakley designed a unique pair of sunglasses, the Frogskins. Now Oakley has brought the model from the 80s back to life. With these glasses you have a piece of the past.

CODE: OO9013-H755

На залиха

Frogskins™

7,700.00 ден

Шифра: 0009013-H755 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.