Holbrook ™

12,000.00 ден

  • Frame color: Matte Black Tortoise
  • Lens color: Prizm Sapphire Polarized Lens
  • Fit: Standard
  • Product code: OO9102-G755

Нема на залиха

Шифра: 0009102-G755 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.