ProRoad Complete Cable Kit

2,700.00 ден

Road Pro kits deliver enhanced performance and style. Teflon®-coated cables used with our Slick-Lube liners dramatically reduce friction while Kevlar® reinforced, compressionless brake housing delivers smooth, powerful braking performance. And with all needed parts included, our Road Pro kits are easy to install.

  • Teflon®-coated cables, Slick-Lube liners and Kevlar® reinforced, compressionless brake housing enhance performance
  • All parts needed for a complete brake and shift cable/housing install are included
  • A step above standard OEM cables and housing
  • Appearance options from classic to colorful

Нема на залиха

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.