Stix Sport Tail Light

2,400.00 ден

Tiny but tenacious, the Stix Sport tail light packs a 18-lumen punch that can be seen from multiple directions. Its wide-angle light and six modes—ranging from steady to flash—make you highly visible to drivers, which will increase both your safety and peace of mind while riding. The tail light runs for up to 18 hours, depending on mode choice, and is charged easily and conveniently via USB.

Нема на залиха

Шифра: 02STIX1 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.