SPETTACOLO ROS GLOVE

5,600.00 ден

OUR SPECTACULAR GLOVE
The creation of this product started with a list of the things we wanted to fix about winter gloves: we wanted to make a glove that’s warm without being bulky, make it easy to get on and off, make it mostly waterproof without having it suck in dry weather due to low breathability, and make it super comfortable.

Clear
SPETTACOLO ROS GLOVE
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.