GABBA 3

10,500.00 ден 7,350.00 ден

YES, IT’S THE REAL GABBA
With all the Gabba copies out there, it’s amazing how many pros still buy the real Gabba. T

his is the third generation of the garment that launched an entirely new category, what some magazines are trying to call the rain jersey but the pros just call the Gabba.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.