OAKLEY ENURANCE BIB 2.0

8,400.00 ден 5,900.00 ден

Engineered to go the distance in your cycling, this Endurance Bib 2.0 is fashioned with an integrated carbon fiber seat pad and reflective seams for added safety in low-light conditions. For improved performance it also includes sure-grip elastic and a modern Performance fit.

Clear
OAKLEY ENURANCE BIB 2.0
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.