ENDURANCE 3 BIBSHORT

8,100.00 ден 6,500.00 ден

Endurance-level comfort for every ride with Castelli’s most comfortable seat pad.

Clear
ENDURANCE 3 BIBSHORT
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.